1. ročník Študentskej vedeckej konferencie

KATEDRA POLITOLÓGIE FILOZOFICKEJ FAKULTY
UNIVERZITY PAVLA JOZEFA ŠAFÁRIKA V KOŠICIACH

OBČIANSKE ZDRUŽENIE RES PUBLICA

si dovoľujú pozvať študentov bakalárskeho, magisterského a doktorandského stupňa štúdia

na

ŠTUDENTSKEJ VEDECKEJ KONFERENCIE

na tému

AKTUÁLNE OTÁZKY DOMÁCEJ A ZAHRANIČNEJ POLITIKY

Konferencia sa uskutoční v dňoch 26. - 27. 5. 2011 v priestoroch Katedry politológie FF UPJŠ v Košiciach.

ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE:

• Prihlásiť sa je potrebné prostredníctvom zaslania vyplneného elektronického formulára ( Záväzná prihláška) na e-mailovú adresu gestok@gmail.com.
  • Prihlášky účastníkov sa prijímajú do 20. 5. 2011.
  • Výstupom z konferencie bude zborník v elektronickej podobe, v prípade podpory sponzorov aj v printovej podobe. Podmienkou publikovania je podpísanie súhlasu s uverejnením.
  • Termín odovzdania príspevku je v deň konania konferencie, t. z. 26.5.2011 pre študentov bakalárskeho a magisterského stupňa a 27.5.2011 pre doktorandský stupeň štúdia. Príspevky zaslané po stanovenom termíne nebudú uverejnené.
  • Príspevok je potrebné zaslať na adresu gestok@gmail.com v elektronickej forme (vo formáte doc) a podľa zásad stanovených organizačným týmom ( Zásady pre publikujúcich).
  • Rozsah príspevku musí byť dodržaný v rozmedzí 10 – 15 strán.
  • V prípade nedodržania zásad pre publikovanie Vám bude príspevok vrátený na prepracovanie.
  • Konferenčný poplatok pre záujemcov mimo UPJŠ v Košiciach je 20€.
  • Študenti UPJŠ konferenčný poplatok neplatia.
  • V prípade záujmu o ubytovanie je možné ho zabezpečiť v priestoroch internátov UPJŠ. Ubytovanie si hradí každý účastník z vlastných zdrojov.
  • Ďalšie informácie získate na webovej stránke Katedry politológie FF UPJŠ http://kpo.ff.upjs.sk/ alebo na kontaktnej e-mailovej adrese gestok@gmail.com, bzdilova.renata@gmail.com.

Pozvánka vo formáte (pdf)

Záväzná prihláška (doc)
Zásady pre publikujúcich (pdf)

Program konferencie
Pogram konferencie vo formáte pdf.