2. ročník Študentskej vedeckej konferencie

KATEDRA POLITOLÓGIE FILOZOFICKEJ FAKULTY
UNIVERZITY PAVLA JOZEFA ŠAFÁRIKA V KOŠICIACH

OBČIANSKE ZDRUŽENIE RES PUBLICA

si dovoľujú pozvať študentov bakalárskeho, magisterského a doktorandského stupňa štúdia

na

ŠTUDENTSKEJ VEDECKEJ KONFERENCIE

na tému

DEMOKRACIA
Stav – Kontexty – Perspektívy

Konferencia sa uskutoční 17. mája 2013 v priestoroch Katedry politológie FF UPJŠ v Košiciach.

ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE:
• Prihlásiť sa je potrebné prostredníctvom zaslania vyplneného elektronického formulára (Záväzná prihláška) na e-mailovú adresu studentskakonferencia@gmail.com
• Prihlášky účastníkov sa prijímajú do 30. apríla 2013
• Výstupom z konferencie bude zborník v elektronickej podobe, v prípade podpory sponzorov aj v printovej podobe. Podmienkou publikovania je podpísanie súhlasu s uverejnením.
• Termín odovzdania príspevku je v deň konania konferencie, t. z. 17. mája 2013. Príspevky zaslané po stanovenom termíne nebudú uverejnené.
• Príspevok je potrebné zaslať na adresu studentskakonferencia@gmail.com v elektronickej forme (vo formáte doc) a podľa zásad stanovených organizačným týmom ( Zásady pre publikujúcich).
• Rozsah príspevku musí byť dodržaný v rozmedzí 10 – 15 strán.
• V prípade nedodržania zásad pre publikovanie Vám bude príspevok vrátený na prepracovanie.
• Konferenčný poplatok pre záujemcov mimo UPJŠ v Košiciach je 20€.
• Študenti UPJŠ konferenčný poplatok neplatia.
• V prípade záujmu o ubytovanie je možné ho zabezpečiť v priestoroch internátov UPJŠ. Ubytovanie si hradí každý účastník z vlastných zdrojov.
• Ďalšie informácie získate na webovej stránke Katedry politológie FF UPJŠ http://kpo.ff.upjs.sk/ alebo na kontaktnej e-mailovej adrese majka.hrehova@gmail.com, miroslavdenci@gmail.com, korpas2@gmail.com.

Program konfrencie

Pozvánka (doc)