5. ročník Študentskej vedeckej konferencie

Katedra politológie Filozofickej fakulty
Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach
OZ Res Publica

si dovoľujú pozvať študentov bakalárskeho, magisterského, doktorandského stupňa štúdia a mladých vedeckých pracovníkov
na

Vedeckú konferenciu študentov a mladých vedeckých pracovníkov
organizovanú v rámci V. ročníka Košických politologických dialógov

na tému

Výzvy a riziká spoločnosti v 21. storočí

• Prihlásiť sa je potrebné prostredníctvom zaslania vyplneného elektronického formulára (Záväzná prihláška) na e-mailovú adresu studentskakonferencia@gmail.com.
• Prihlášky účastníkov sa prijímajú do 30. apríla 2016.
• Výstupom z konferencie bude zborník v elektronickej podobe. Podmienkou publikovania je podpísanie súhlasu s uverejnením.
• Termín odovzdania príspevku je 20. máj 2016. Príspevky zaslané po stanovenom termíne nebudú uverejnené.
• Príspevok je potrebné zaslať na adresu studentskakonferencia@gmail.com v elektronickej forme (vo formáte .doc alebo .docx) a podľa zásad stanovených organizačným tímom (Zásady pre publikujúcich).
• Rozsah príspevku musí byť maximálne 15 strán (vrátane zoznamu literatúry).
• V prípade nedodržania zásad pre publikovanie Vám bude príspevok vrátený na prepracovanie.
• Konferenčný poplatok pre záujemcov mimo UPJŠ v Košiciach je 20€.
• Konferenčný poplatok zahŕňa publikovanie príspevku v elektronickom zborníku a občerstvenie počas trvania konferencie.
• Zaplatiť ho je potrebné do 9. mája 2016 prevodom na číslo účtu (IBAN) SK47 0200 00000029 3200 3454. Do poznámky pre prijímateľa uveďte, prosím, svoje meno, priezvisko a inštitúciu, na ktorej pôsobíte.
• Študenti UPJŠ konferenčný poplatok neplatia.
• V prípade záujmu o ubytovanie je možné ho zabezpečiť v priestoroch internátov UPJŠ. Ubytovanie si hradí každý účastník z vlastných zdrojov.
• Ďalšie informácie získate na internetovej stránke Katedry politológie FF UPJŠ alebo na kontaktnej e-mailovej adrese studentskakonferencia@gmail.com.

Konferencia je pripravená ako súčasť riešenia projektu VVGS-2014-214 Volebný cenzus v 21. storočí.