Uskutočnil sa IV. Politologický turnaj v bowlingu

Už po štvrtý raz sa študenti, vyučujúci, ale i absolventi a priatelia Katedry politológie FF UPJŠ v Košiciach stretli na Politologickom bowlingu, ktorý sa uskutočnil v utorok 23. februára 2016 so začiatkom o 18:00 na Triede KVP č. 1 v Košiciach. Študenti tak mali možnosť zasúťažiť si medzi sebou i s vyučujúcimi. Príjemný večer, už tradične spoluorganizovaný aj OZ Res Publica, overil zručnosť v hre, ale najmä súdržnosť kolektívu Katedry politológie FF UPJŠ v Košiciach. Víťazným družstvom bolo študentsko-učiteľské družstvo v zložení: Bc. Linda Adamčíková, Bc. Dominik Babušík, Mgr. Renáta Bzdilová, PhD., Mgr. Gabriel Eštok, PhD., Bc. Júlia Sokolová a Bc. Lívia Šoltýsová. Strelkyňoiu večera sa stala Bc. Mária Petriková. Srdečne blahoželáme a veríme, že úspešná tradícia Politologických bowlingov bude pokračovať!

Mgr. Matúš Béreš